Y00072K50000V0L
MFR.Part #
Y00072K50000V0L
JLCPCB Part #
C1483012
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors