Y006216R0000Q9L
MFR.Part #
Y006216R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1486951
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16Ω 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS