Y0060215R000T0L
MFR.Part #
Y0060215R000T0L
JLCPCB Part #
C1459210
Description
-55℃~+125℃ 215Ω 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors