Y00951K93000Q0L
MFR.Part #
Y00951K93000Q0L
JLCPCB Part #
C1461563
Description
-55℃~+125℃ 1.93kΩ 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS