Y0058787R000B0L
MFR.Part #
Y0058787R000B0L
JLCPCB Part #
C1456209
Description
-55℃~+125℃ 300mW 787Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors