Y0058887R000B0R
MFR.Part #
Y0058887R000B0R
JLCPCB Part #
C1833394
Description
-55℃~+125℃ 300mW 887Ω Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS