Y00584K02000B0L
MFR.Part #
Y00584K02000B0L
JLCPCB Part #
C3511387
Description
-55℃~+125℃ 300mW 4.02kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS