Y0058768R000B0L
MFR.Part #
Y0058768R000B0L
JLCPCB Part #
C1456261
Description
-55℃~+125℃ 300mW 768Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors