Y005813K0000B0L
MFR.Part #
Y005813K0000B0L
JLCPCB Part #
C1456332
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors