Y005815K0000B0L
MFR.Part #
Y005815K0000B0L
JLCPCB Part #
C1456188
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors