Y00586K69600T0L
MFR.Part #
Y00586K69600T0L
JLCPCB Part #
C1459356
Description
-55℃~+125℃ 300mW 6.696kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors