Y005812K0000F0L
MFR.Part #
Y005812K0000F0L
JLCPCB Part #
C1455179
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors