Y005811K0000F0L
MFR.Part #
Y005811K0000F0L
JLCPCB Part #
C1455151
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors