Y0058120R000F0L
MFR.Part #
Y0058120R000F0L
JLCPCB Part #
C1455146
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors