Y16363K01000T9W
MFR.Part #
Y16363K01000T9W
JLCPCB Part #
C4064758
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.01kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS