Y0058100R000F0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0058100R000F0L
JLCPCB Part #
C1455132
Package
Plugin,D6.6xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors