Y0054174K000B9L
MFR.Part #
Y0054174K000B9L
JLCPCB Part #
C1496538
Description
-55℃~+125℃ 174kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS