Y0092500R000T9L
MFR.Part #
Y0092500R000T9L
JLCPCB Part #
C1492394
Description
-55℃~+125℃ 500mW 500Ω Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS