Y0054174K000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0054174K000A9L
JLCPCB Part #
C1496510
Package
Plugin,D6.6xL19mm
Description
-55℃~+125℃ 174kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.05% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS