Y0029200R000T19L
MFR.Part #
Y0029200R000T19L
JLCPCB Part #
C1492350
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 667mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors ROHS