Y0029300R000T19L
MFR.Part #
Y0029300R000T19L
JLCPCB Part #
C1492380
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 667mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors ROHS