Y0029100R000T0L
MFR.Part #
Y0029100R000T0L
JLCPCB Part #
C1460976
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 667mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors