Y0029100R000B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0029100R000B0L
JLCPCB Part #
C1458677
Package
Plugin,D9.5xL19mm
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 667mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors