Y002810K0000T9L
MFR.Part #
Y002810K0000T9L
JLCPCB Part #
C1486541
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 1W ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS