Y00902K20000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00902K20000F9L
JLCPCB Part #
C1479610
Package
Plugin,D9.5xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.2kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS