Y0028100K000T9L
MFR.Part #
Y0028100K000T9L
JLCPCB Part #
C1487448
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 1W ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS