Y00271K50000B9L
MFR.Part #
Y00271K50000B9L
JLCPCB Part #
C1569526
Package
Plugin
Description
1.5kΩ 7W ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS