Y00275K60000B9L
MFR.Part #
Y00275K60000B9L
JLCPCB Part #
C1571756
Package
Plugin
Description
5.6kΩ 7W ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS