Y0026250R000T9L
MFR.Part #
Y0026250R000T9L
JLCPCB Part #
C6037072
Description
250Ω 5W ±0.01% ±5ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS