K333Z15Y5VF53H5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K333Z15Y5VF53H5
JLCPCB Part #
C1625533
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 33nF 50V 5mm Y5V 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS