Y0024276R000V0L
MFR.Part #
Y0024276R000V0L
JLCPCB Part #
C1491303
Description
-55℃~+125℃ 276Ω 300mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS