Y08500R20000F9W
MFR.Part #
Y08500R20000F9W
JLCPCB Part #
C1356515
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
200mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS