Y0021555K560T9L
MFR.Part #
Y0021555K560T9L
JLCPCB Part #
C1492006
Description
-55℃~+125℃ 400mW 555.56kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS