Y607115K0000T9L
MFR.Part #
Y607115K0000T9L
JLCPCB Part #
C1494634
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS