ERC5585K600DHEB600
MFR.Part #
ERC5585K600DHEB600
JLCPCB Part #
C3448386
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 85.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS