Y00194K70000B9L
MFR.Part #
Y00194K70000B9L
JLCPCB Part #
C1491022
Description
-55℃~+125℃ 300mW 4.7kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS