MAL203838221E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL203838221E3
JLCPCB Part #
C1646587
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 220uF 3500hrs@85℃ 5mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS