Y001918K0000B9L
MFR.Part #
Y001918K0000B9L
JLCPCB Part #
C1491051
Description
-55℃~+125℃ 18kΩ 300mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS