Y001911R1100B9L
MFR.Part #
Y001911R1100B9L
JLCPCB Part #
C1491049
Description
-55℃~+125℃ 11.11Ω 300mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS