Y174939K9920A9L
MFR.Part #
Y174939K9920A9L
JLCPCB Part #
C1493951
Description
-55℃~+125℃ 300mW 39.992kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS