Y17492K80000F9L
MFR.Part #
Y17492K80000F9L
JLCPCB Part #
C1496941
Description
-55℃~+125℃ 2.8kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS