Y001520K0000T2L
MFR.Part #
Y001520K0000T2L
JLCPCB Part #
C1475641
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors