Y0015252R500T2L
MFR.Part #
Y0015252R500T2L
JLCPCB Part #
C1475649
Description
-55℃~+125℃ 250mW 252.5Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors