Y001550R0000B9L
MFR.Part #
Y001550R0000B9L
JLCPCB Part #
C1495866
Description
-55℃~+125℃ 250mW 50Ω Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS