Y006550R0000B9L
MFR.Part #
Y006550R0000B9L
JLCPCB Part #
C1494361
Description
-55℃~+150℃ 10W 50Ω ±0.1% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors ROHS