Y0015250R000T9L
MFR.Part #
Y0015250R000T9L
JLCPCB Part #
C3403858
Description
-55℃~+125℃ 250mW 250Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS