BFC233865333
MFR.Part #
BFC233865333
JLCPCB Part #
C5577669
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 33nF Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS