Y0015252R500A9L
MFR.Part #
Y0015252R500A9L
JLCPCB Part #
C1465257
Description
-55℃~+125℃ 250mW 252.5Ω ±0.05% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS