Y00141K62000A0L
MFR.Part #
Y00141K62000A0L
JLCPCB Part #
C3511192
Description
-55℃~+125℃ 1.62kΩ 200mW ±0.05% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors