Y00961K20910A9L
MFR.Part #
Y00961K20910A9L
JLCPCB Part #
C1467757
Description
-55℃~+125℃ 1.2091kΩ 200mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS